De volgende kinderen hebben afgezwommen op 18 september 2021.

A – Diploma:

 

Huib van Dijk

Ayesha Weijne

Lenn Laan

Indy Leeuwerink

Norah Pieterse

Quinn Prins

Kate Groot

Moses Sjerps

Silvie Rupert

Morris James

Iris Laan

Nyssa Bakker

Julian Pauw

 

B – Diploma:

 

Morrison Teljeur

Naomi Swiebel

Stan Dalmulder

Lynn Besseling

Hassan Afnikar

Thijn Jonker

Emma Breedijk

Anna Luhrmann

Zoë de Kuijer

Milan Groot

 

C – Diploma:

 

Benthe Boon

Menno van Aalderen

Ryan van Aalderen

Niek Sijne

Tycho Peerdeman

Ruben Willemse

Siem Stavenuiter

Suzanne Vreeker

Jan Vreeker

Bregje Somers

Dylan Prins

Charlie Doest

Rosa Nabuurs

Job Sjerps

 

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma.

De volgende kinderen hebben afgezwommen op 11 september 2021

Snorkelen 1:

Noralyn Driel

Miley Boots

Dyonne Boots

Kjell Peerdeman

Esmee Visser

 

Snorkelen 2:

Romee Bos

Marie de Wit

Stacey Peerdeman

 

Snorkelen 3:

Gido Sjerps

Roos Vriend

Jeasen Peerdman

Siemen de Wit

Jinde Bos.

 

Survival 1:

Marlou van Tuijl

 

Survival 2:

Mare Visser

 

Survival 3:

Sophie Kok

Tjeerd Groot

Emily Groot

Benthe Uhlenbeck

Anouk Lely

Sam Visser

Jelle Uhlenbeck

Lieke Lely

 

Zwemvaardigheid 1:

Mylo Boots

Myrthe Klein

Luna Karsten

 

Zwemvaardigheid 2:

Hester v Tol

Joa de Wit

Louise Hilgers

 

Zwemvaardigheid 3:

Famke Groot

Louise Hilgers

 

 

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma`s.

De volgende kinderen hebben afgezwommen op 21 augustus 2021

A – Diploma:

 

Michael Hoek

Simav Alkadro

Rembrandt Kok

Suze Kok

Naomi Swiebel

Anna  Luhrmann

Milan Groot

Zoë de Kuijer

Fiene Jong

Morrison Teljeur

Teun Huisman

Emma Breedijk

Stan Dalmulder

Thijn Jonker.

 

B – Diploma:

 

Sanna Broersen

Yaman Bardawil

Yva Boots

Niek Sijne

Jan Vreeker

Tatum Sijm

Dylan Prins

Vera Stegen

Jort van der Aarde

Finn Kool

Jurre Portegies

Lola Hoff

Ilse Kuipers

Sham Nasif

 

C – Diploma:

 

Romy Dekker

Jelle Ostendorf

Sem Ruiter

Mats Bakker

Mike de Jong

Jinthe Kooistra

Jens Laan

Senna Laan

Malou van Tuijl

 

 

Snorkelen 1:

Jinde Bos

 

Snorkelen 2:

Romeé Bos

 

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma.

De volgende kinderen hebben afgezwommen op 14 augustus 2021

Snorkelen 1:
 Marie de Wit
Snorkelen 2 :
Siemen de wit
Gido Sjerps
Eleanor Peerdeman
Snorkelen 3:
 Joa de Wit
 Myrthe Klein
 Luna Karsten
Survival 1:
 Mare Visser
 Joey Kuip
 Noa Vriend
Survival 2:
 Jelle Uhlenbeck
 Jeasen Peerdeman
 Sam Visser
 Lieke Lely
 Anouk Lely
 Emily Groot
 Sophie Kok
Zwemvaardigheid 2:
 Dyonne Boots
Zwemvaardigheid 3:
 Miley Boots
 Jasmin Bakker
 Anouk Lely

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma`s.

Discozwemmen zaterdag 21 augustus

Wist u dat wij op zaterdag 21 augustus 2021 van 16:00 uur tot 20:00 uur disco zwemmen hebben?
DJ Jinne gaat er deze middag/avond weer een feestje van maken!!
Op deze dag hebben wij enige versnaperingen aan te bieden zoals;
– Poffertjes
– Pannenkoeken
– Broodjes knakworst
En dit voor maar €1 euro per stuk.
Tijdens het disco zwemmen is er voor iedereen limonade, thee en koffie.
Wij hopen op uw komst en vooral op een zomerse avond.
( als u een abonnement heeft dan kunt u zo naar binnen lopen, en anders betaald u de entreeprijs van een avondkaartje €3,00)
Tot zaterdag 21 augustus bij ‘t Hemmerven

Openingstijden tijdens de zomervakantie

Dit zijn de nieuwe openingstijden tijdens de zomervakantie.

 

Van 8.30 tot 12.00 uur zwemles (dus gesloten voor recreatief zwemmen).

Recreatief zwemmen op maandag t/m vrijdag van 12.00 uur tot 20.00 uur

en op de zaterdag/zondag van 12.00 -17.00 uur

Banen zwemmen op maandag/m vrijdag van 12.00 – 13.00 uur

 

De gehele dag van 13.00 uur tot 19.30 uur is er in het diepe de mogelijkheid om banen te zwemmen in een aangegeven baan.

 

Met vriendelijke groet,

 

Personeel het Hemmerven.

 

De 50ste Zwemvierdaagse.

We kijken zeer tevreden terug op de 50ste zwemvierdaagse. Ondanks het mindere weer deden er 281 deelnemers mee en dat is natuurlijk super. Wij willen alle sponsoren, vrijwilligers en kinderen die sponsorgeld hebben opgehaald bedanken voor hun inzet. Zonder hun inzet kunnen we natuurlijk niet zo`n zwemvierdaagse organiseren.
We hadden dit jaar 5 deelnemers die ook voor de 50ste keer meededen aan de zwemvierdaagse, dat waren:
Gerda Dudink
Erna Eastall – Tol
Koos Ligthart
Els Sijm
Margaret Oud
Voor elke 50ste deelnemer hebben we een mooie bon van Rick Flowers. De gelukkige zijn:
Kjell Peerdeman
Sven Dalmulder
Niek Sijne
Noah van Gestel
Chris Goedhart.
Het gezinsabonnement is gewonnen door Anja Obdam.
Ook hadden we weer een kleurplaatwedstrijd de gelukkige winnaars zijn:
Jordy Kok
Daisy Boots
Junna Kok
Suze Kok
Noralyn Driel
Sanna Broersen
Jelle Uhlenbeck
Dionne Boots
Benthe Uhlenbeck.
Ook de blindepool is goed bezocht dit jaar en er zijn vele winnaars.
Kinderpool                                                                                           Volwassenenpool
Joa de Wit                                                                                            Angela Boots
Chantal Vlaar                                                                                      Elisa Wagemaker
Roos Vriend                                                                                         Franka Beemster
Chris Vlaar                                                                                           Nick en Renee
Sharon Vlaar                                                                                        Niels Aker
Esmee Visser                                                                                       Elisa Wagemaker
Luna Karsten                                                                                       Merle Langedijk
Jesse Dalmulder                                                                                 Paul Zwaan
Lars Dalmulder                                                                                  Anneke Homan
Jasmijn Vriend                                                                                  Margriet Ruijter
Jasmijn Vriend                                                                                  Suzanne Hoek
Jasmijn Vriend                                                                                  Irene Lakeman
Jim Vijn                                                                                               Suzanne Hoek
Skye Gryglicki                                                                                    Nick en Renee
Skye Gryglicki                                                                                    Gerard Langedijk
Romy Dekker                                                                                     John en Carola Vriend
Maudi Gryglicki                                                                                John en Carola Vriend
Job Sjerps                                                                                          Tom Bobbeldijk
Job Sjerps                                                                                          Tom Bobbeldijk
Bouke de Vries                                                                                  Nick en Renee
Quinn Karsten                                                                                  Margaret Oud
Aaron Broersen                                                                                Niels Aker
Jesse Dalmulder                                                                              Nick en Renee
Sam Visser                                                                                        Tom Bobbeldijk
Sterre van Nieuwburg                                                                    Niek Sijne
Anja Obdam                                                                                     Carla Laan
Sterre van Nieuwburg                                                                    Ans Boots
Michael Hoek                                                                                   Suzanne Hoek
Chris Vlaar                                                                                        Marja Zwaan
Adrie Sijm
Fenna Nauta
Iedereen Gefeliciteerd met jullie prijzen. Deze kunnen jullie ophalen op het zwembad.
Alle deelnemers bedankt voor weer een super geslaagde zwemvierdaagse en hopelijk tot volgend jaar.

De volgende kinderen hebben afgezwommen op 26 juni 2021

A- Diploma:

 

Jens de Lange

Tatum Sijm

Sham Nasif

Yva Boots

Jan Vreeker

Jurre Portegies

Aris van der Aarde

Niek Sijne

Yaman Bardawil

Tom de Vries

 

B-Diploma:

 

Siem Stavenuiter

Romy Dekker

Baily Bulkmans

Mats Bakker

Mika Degeling

Tycho Peerdeman

Suzanne Vreeker

Jop Sjerps

Daan Redeker

Sem Ruiter

 

C-Diploma:

 

Ivy de Vries

Noralyn Driel

Rijk Sluijs

Arsa Kooistra

 

Survival 1:

 

Emily Groot

 

Survival 2:

 

Benthe Uhlenbeck

 

Iedereen gefeliciteerd met jullie diploma!

 

 

 

De volgende kinderen hebben afgezwommen op 19 juni 2021

Snorkelen 1:

Gido Sjerps

Jinde Bos

Stacy Peerdeman

 

Snorkelen 2:

 

Joa de Wit

Luna Karsten

Jeasen Peerdeman

Myrthe Klein

 

Snorkelen 3:

 

Sharon Vlaar

Linde Langedijk

Liesl Langedijk

 

Zwemvaardigheid 1:

 

Louise Hilgers

 

Zwemvaardigheid 2:

 

Famke groot

Jasmin Bakker

 

Zwemvaardigheid 3:

 

Luca de Vries

 

Survival 1:

 

Lieke Lely

Anouk Lely

Sophie Kok

Sam Visser

Jeasen Peerdeman

 

Survival 2:

 

Tjeerd Groot

 

Iedereen gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma.

 

 

 

Zwemvierdaagse 2021

Programma zwemvierdaagse, dit jaar helaas geen bingo en bbq i.v.m corona
– maandag het broodje worst op het veld
– dinsdag het vertrouwde centen duiken in het 2e bad
– woensdag is er wel een snoepschijf bij Anne en wat losse spelletjes op het veld ( mits het weer dit toelaat) de spelletjesmiddag komt te vervallen
– vanaf de woensdag kunt u weer poffertjes en pannenkoeken kopen bij de kassa
– de grabbelton is er ook net als de kleurplaat ( dond. laatste inlever dag)
– de blinde pool is er weer, dit jaar is er 1 voor de kinderen en 1 voor de volwassenen ( vol is vol) deze liggen vanaf maandag klaar
– de hele week is er koffie en thee als u klaar bent met de banen zwemmen
Op de vrijdag om 19.30 uur de bekendmaking van het abonnement 2022
LET OP TIJDENS DE ZWEMVIERDAAGSE GEEN ZWEMLES.
De zwemvierdaagse is in de week van 28 juni t/m 2 juli. Het bad is deze week geopend van 10.00-20.00 uur.
U kunt zich hiervoor opgeven vanaf maandag 21 juni op het bad. Banen zwemmen kan wel deze week maar niet in afgesloten vorm.
Het programma is dit jaar wel iets anders dan andere jaren i.v.m de corona
– openingstijden deze week van 10.00-20.00 uur
– behalve op de vrijdag dan kunt u de banen zwemmen tot 19.00 uur
– wel is er na 19.00 uur nog vrij zwemmen tot 21.00 uur ( mits het weer dit toelaat)
– kinderen t/m 10 jaar zwemmen 10 banen en iedereen die ouder is zwemmen 20 banen.
– deelname kost € 6,50,-
– met je lotnummer dat aan je aanmeldingsbrief zit maak je kans op een abonnement voor 2022
Wij hebben er heel veel zin in en we hopen jullie deze week te zien op het bad….

Contactgegevens

Hertog Willemweg 68
1606 ZH Venhuizen

T: 0228 – 54 16 02
E: info@hemmerven.nl

Volg ‘t Hemmerven op social media:

@copyright - Het Hemmerven