Zwembad 't Hemmerven

Afgezwommen 14 september

Zwembad 't Hemmerven

Afgezwommen 7 September

Zwemvaardigheid I:
Dyonne Boots
Jeason Peerdeman
Joa de Wit
Hester v Tol
Sem v Gestel
Luca de Vries
Sophie Kok
Djens Lely
Dennis de Wit
 
Zwemvaardigheid II:
Liesl Langedijk
Karlijn v Tol
Kim Brouwer
Benthe Uhlenbeck
Miley Boots
Lieke Lely
 
Zwemvaardigheid III:
Janthe Beemster
Myrthe Raven
Linde Langedijk
Sharon Vlaar
Silvie Romeo
 
Survival I:
Tristan Bergsma
Survival II:
Famke Groot
Gido Sjerps
Survival III:
Nora v Nieuwburg
Eline Bunnik
Eva Vijn
Esmée Vijn
Louise Hilgers
Jasmin Bakker
Valerie Sinnige
Snorkelen I:
Melle Peerdeman
Siemen de Wit
Roos Vriend
Tjeerd Groot
Sterre Nieuwburg
 
Snorkelen II:
Jesse Dalmulder
Mika Mikkens
Silvie Romeo
 
Snorkelen III:
Melany Schuitemaker
Yosca Uhlenbeck
Zwembad 't Hemmerven

Afgezwommen op 24 augustus 2019

A Diploma:

Ruben Willemse

Kjell Peerdeman

Jens Dalmulder

Fedde Jan Boon

Sieb Laan

Jelle Uhlenbeck

David Spigt

Betiel Johannes

Ids Grimbergen

Dani Karsten

Rijk Sluijs

Marie de Wit

Bailey Bulkmans

Razan Nasif

B Diploma:

Nina GRaaf

Eleanor Peeerdeman

Aiden de Jong

Noah van Gestel

Marlou Sinnige

Rinze Boots

Joey Kuip

Zoë Boots

Linne Pereboom

Just Rolf de Lange

 

 

C Diploma:

 

Mijlo Boots

Menno Kramer

Otto Bakker

Lieve Langedijk

Femke Vriend-Spaan

Jasmijn Vriend

Wim Stegen.

 

Gefeliciteerd allemaal en nog veel zwemplezier.

Zwembad 't Hemmerven

Afgezwommen 17 augustus

Opbrengst Oranje Fonds Collecte 2019

Afgezwommen 29 juni

Zaterdag 29 juni hebben de volgende kinderen afgezwommen voor hun diploma:
 
A – diploma:
Ivy de Vries
Beau Zeger Davidzon
Mike Laan
Brandon Bergsma
Emily Groot
Nina Graaf
Marlou Sinnige
Zoé Boots
Noa Vriend
Jelle Ostendorf
Lindy Kramer
Lucas Többen
 
B – diploma:
Otto Bakker
Lola Degeling
Gio de Groot
Björn Zwaan
 
C – diploma:
Daan Vriend
Noortje van Dam
Sterre van Nieuwburg
Elin Dalmulder
Britt Breedijk
Tristan Bergsma
Tjeerd Groot
 
Zwemvaardigheid I:
Sharon Vlaar
 
Zwemvaardigheid II:
Bente van Heumen
Survival I:
Femke Kramer
Gido Sjerps
Eva Vijn
Esmee Vijn
Lewis v.der Horst
Valerie Sinnige
Jasmin Bakker
Louise Hilgers
 
Survival II:
Eline Bunnik
Nora van Nieuwburg
Survival III:
Luca de Vries
Djens Lely
Sem van Gestel
 
Snorkelen I:
Melany Schuitenmaker
Yosca Uhlenbeck
Wiebe Graaf
Silvie Romeo
 
Snorkelen III: 
Famke Groot
Sophie Kole
Julia Kromkamp.

Super opbrengst RABOBANKCLUBKASCAMPAGNE

50 jarig jubileum

Boudien al 40 jaar actief zwemster

Lees hier het jubileum van Baudien

Contactgegevens

Hertog Willemweg 68
1606 ZH Venhuizen

T: 0228 – 54 16 02
E: info@hemmerven.nl

Volg ‘t Hemmerven op social media:

@copyright - Het Hemmerven - Groeier!